NOC

Evening
talks

czwartek
09.09

20.30 – 21.30

gdzie?

Jazz Club Akwarium
Krakowskie Przedmieście 60A

Co robimy w ukryciu: o tym, czego się w DJ-owaniu nie widzi

Łukasz Kozłowski, Bartosz Przybylski, Texas Tommy

Trzech wytrawnych dj-ów o olbrzymiej wiedzy i jeszcze większym zapale do eksplorowania bezkresu muzyki jazzowej. Niepowtarzalna okazja by posłuchać o tym jak naprawdę wygląda ich rola. Rozmowa trzech gości, którzy zaczynali od dbania o warstwę muzyczną potańcówek krakowskiej, trójmiejskiej oraz warszawskiej sceny swingowej, by ruszyć na podbój konsolet polskich i zagranicznych festiwali.

piątek
10.09

19.30 – 21.00

gdzie?

Jazz Club Akwarium
Krakowskie Przedmieście 60A

Początki sceny swingowej w Warszawie

Kasia Dybowska, Weronika i Michał Kwiatkowscy, Michał Oblaciński

Kto stoi za sprowadzeniem lindy hop nad Wisłę? Gdzie odbywały się pierwsze potańcówki? Skąd pomysł, żeby przyjrzeć się tańcom o stuletniej historii? Jak zaczęła się ta piękna przygoda? Wspomnienia osób, które realizując swoje marzenia, stworzyły od podstaw warszawską scenę tańców swingowych.

Bitwa
bandów

W nawiązaniu do “muzycznej bitwy stulecia” z 11 maja 1937 roku, pojedynku bandów Chicka Webba i Benny’ego Goodmana w legendarnym Savoy Ballroom, zbudowaliśmy wehikuł czasu, który w sobotni wieczór przeniesie Cię trzy pokolenia wstecz. Daj się ponieść emocjom podczas pojedynku naszych muzycznych Gości w formule przygotowanej specjalnie na tę okazję!

Konkursy

Solo Jazz

piątek

Rejestracja

wejście na parkiet

Eliminacje

0.00 – II set zespołu

Finał

Bezpośrednio po eliminacjach

Miejsce

AKWARIUM

Jack and Jill

sobota

Rejestracja

20.00 – 20.30

Eliminacje

20.30 – 21.00

Finał

23.15 – II SET ZESPOŁU

Miejsce

AKWARIUM

Strictly Lindy

niedziela

Rejestracja

20.00 – 22.00

Eliminacje

23.00 – 23.15

Finał

00.00 – II SET ZESPOŁU

Miejsce

NOWY ŚWIAT MUZYKI

Lekcja muzykalności

W niedzielę o 20.00 Swingin’ Promised Band zaproponuje Ci niezwykłą atrakcję. Dowiedz się jak wygląda praca zespołu od zaplecza, posłuchaj gry poszczególnych instrumentów oddzielnie, by następnie wychwycić ich dźwięki w dowolnym utworze. Wzbogać swój taniec o nowe muzyczne inspiracje dostarczone pod postacią wspólnej zabawy z muzykami z Łodzi.