DZIEŃ

WARSZAWA
MIĘDZYWOJENNA

Spacer śladami historii

piątek
10.09

14.00 – 15.30 (punktualnie)

gdzie?

Kubusia Puchatka
na rogu ze Świętokrzyską

Rozpocznij weekend od przechadzki po związanych z dwudziestoleciem międzywojennym zakątkach Śródmieścia. Zatrzymaj się i na moment

wejdź do pełnego kontrastów świata ciekawostek z życia warszawian z lat 20. i 30. XX wieku. W bramie każdej kamienicy kryje się kawał historii!

SZKOŁA
IMPRO

Warsztaty improwizacji teatralnej

piątek
10.09

16.00 – 17.30

gdzie?

SZKOŁA IMPRO
Bielańska 1

Podróżuj po zaimprowizowanym świecie współpracy z drugim człowiekiem, wsłuchaj się w jego głos, okaż szacunek i razem zbudujcie coś niepowtarzalnego. Brzmi jak lindy hop?

Rozwiń swoją kreatywność i przenieś teatr improwizowany na parkiet. Świetna rozrywka o walorach edukacyjnych – przyjemne z pożytecznym! Atrakcja dodatkowo płatna.

MUZEUM
WÓDKI

Od ciekawostek po własną recepturę

sobota
11.09

17.00 – 18.30

gdzie?

CENTRUM KONESER
pl. Konesera 1

Uczta dla każdego zmysłu pod okiem prawdziwych miłośników tematu ognistej wody. Wszystko serwowane w atrakcyjnym kieliszku nowoczesności z dbałością o najdrobniejsze szczegóły: od historii,

przez proces powstawania trunku, po element, którego nie mogłoby zabraknąć – wspólną degustację. Z nami się nie napijesz? Atrakcja dodatkowo płatna.

https://muzeumpolskiejwodki.pl

KLIMATY
PRAGI

2 miejscówki z jazzem w tle – pod okiem Swingout.pl

sobota
11.09

14.00 – 17.00

gdzie?

Skład Butelek
11 listopada 22

sobota
11.09

13.00 – 17.00

gdzie?

To się wytnie
Stalowa 46

Atrakcja realizowana w partnerstwie ze Studiem Tańca Swingowego SWINGOUT.PL

Rozkoszuj się dźwiękami instrumentów w kameralnych miejcówkach, opróżnij szkło w Składzie Butelek, a jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli, nic straconego – zajrzyj do To Się Wytnie!

Na Pradze, w alternatywnym kulturalnym centrum stolicy, masz niepowtarzalną okazję, by w niezobowiązującej atmosferze posłuchać improwizowanych solówek muzyków

z Swingin’ Promised Band oraz Lazy Swingers Band. Jeżeli również grywasz na instrumencie, nie zastanawiaj się ani chwili i dołącz do jam session!

CHILL
NAD WISŁĄ

W rytmie bluesa

niedziela
11.09

13.00 – 17.00

gdzie?

Na Cyplu
Zaruskiego 12

Po sobotnim szaleństwie wpadaj na Cypel Czerniakowski, by zregenerować siły i pochillować nad rzeką w gronie przyjaciół. Przyjemny wolny swing i blues od naszych dj-ów

 pozwoli Ci poczuć klimat amerykańskiego Południa. Spokojny nurt Wisły, leniwe niedzielne popołudnie, ostatnie chwile lata, wystarczy po prostu być!